Системи АСКОЕ

Система АСКОЕ повинна забезпечувати комерційний та технічний облік, оперативний контроль поточного навантаження, оперативний контроль споживання або відпуску енергоносіїв, підтримку прийняття рішень при плануванні енергоспоживання та вироблення енергозберігаючої політики.

Дані завдання може вирішити прилад EM720, але його принципова відмінність від більшості інших лічильників полягає в його багатофункціональності. Використання універсального приладу, який поєднує в собі функції по комерційному обліку, аналізу якості та реєстрації аварійних подій, дозволяє зменшити число елементів в системі, що призводить до підвищення надійності, зменшення вартості та більшій простоті обслуговування системи. Контроль якості електроенергії в точках балансового розмежування дозволяє бути впевненим у надійності роботи обладнання та в повній мірі проводити на підприємстві політику, спрямовану на енергозбереження та енергоефективність.

ExpertMeter 720 (EM720) є багатофункціональним електронним приладом, який включає в собі функції багатотарифного та високоточного лічильника електричної енергії, аналізатора якості та реєстратора аварійних подій. Прилад забезпечує трифазні вимірювання параметрів електроенергії, включаючи показники якості відповідно до ГОСТ13109-97 та EN50160, аналіз гармонік мережі та запис відхилень від норми; реєстрацію імпульсних перенапруг (до 2 кВ, 20 мксек), а також реєстрацію аварійних подій зі струмами до 50А (10 x Iном).

Продукція