Компанія SATEC LTD починає впровадження в Україні серії нового покоління сучасних модульних приладів – SATEC PRO, які надають можливість суміщення функцій обліку електроенергії, телемеханіки, АСУ ТП і аналізу якості електроенергії.
Прилади SATEC PRO мають вимірювальний функціонал необхідний для контролю розподілу споживання енергії, автоматизації проведення розрахунків з орендарями, економії енергії, оптимізації ефективності використання обладнання. Також підтримуються багатотарифні профілі енергоспоживання, прилад оснащений оптичним портом, є захист від відкриття – можливість пломбування. 

Виконання функцій локальної автоматики в приладах серії PRO реалізовані за рахунок присутності програмованого логічного контролера з використанням уставок і тригерів. Для збільшення технічних можливостей обладнання передбачено застосування додаткових модулів комунікації, резервного живлення, цифрових і аналогових входів і виходів. Використання модулів розширення дозволяє здійснювати управління зовнішніми реле, аналоговими виходами в залежності від отриманих вимірюваних параметрів. Крім того, прилад має можливість реєстрації, архівації даних і запису осцилограм за рахунок наявності вбудованої пам’яті об’ємом 16Гб.
У контексті сучасних вимог до відповідності міжнародним стандартам вимірювань і телеметрії збільшуються вимоги до протоколів зв’язку та забезпечення кібербезпеки. Прилади серії SATEC PRO розроблені з урахуванням потреб сучасних цифрових підстанцій, відповідно стандарту передачі даних IEC 61850 та протоколів IEC 60870-5-101 / 104, DNP3 і Modbus RTU / TCP.