ТОВ Енергоконсалтингова компанія “ХАЙТЕК ЕНЕРГІЯ” створена в 2002 році провідними фахівцями з енергетики для залучення в Україну сучасних технологій та інноваційних рішень в галузі розробки, виробництва приладів і систем контролю якості та обліку електроенергії.

З 2002 року компанія є ексклюзивним представником в Україні світового лідера в цій галузі – компанії SATEC (Ізраїль). Розроблені та виготовлені в Ізраїлі прилади та системи призначені для автоматичного збору інформації про споживання електроенергії, оперативного контролю поточного навантаження, контролю споживання або поставки енергоносіїв, підтримки прийняття рішень при плануванні енергоспоживання і розробки енергозберігаючих заходів.

Аналіз застосування обладнання SATEC в системах енергетичного контролю та управління показує, що використання приладів та систем SATEC дозволяє знизити споживання енергоресурсу в середньому на 20%, а також поліпшити баланс електроенергії в мережах в 2 рази.
В даний час енергозбереження віднесено до стратегічних завдань України, і є одним з основних шляхів забезпечення енергетичної безпеки країни.

Фахівці компанії “ХАЙТЕК ЕНЕРГІЯ” мають широкий досвід консалтингової та проектної роботи, на етапах вибору обладнання та впровадження систем SATEC, а також надання технічної підтримки протягом всього часу експлуатації.

За 17 років роботи нашими постійними клієнтами стали: Національна Енергетична Компанія України (встановлено понад 4000 приладів), ряд обленерго (більше 1000 приладів), а також ряд найважливіших стратегічних підприємств України.

SATEC 30 years